1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1999’da Nazilli Süper Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Ardından yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde Yönetim ve Çalışma Psikolojisi üzerine yaptı. 7 sene İstanbul’da bir inşaat ve turizm firmasında yönetici olarak çalıştı. Kızım Rüya dünyaya geldikten sonra daha mutlu ve huzurlu olacağıma inandığı Bodrum’a yerleşti. Ardından İzmir’e Türkiye’nin ilk edebiyat konseptli otelini (www.minifuarhotel.com) açmak için gitti ve halen İzmir’de yaşıyor. Çeşitli dergilerde yazılar yazıyor.
Birgün gazetesine zaman zaman yazı yazıyor ya da röportaj yapıyor.
Şu ana kadar yayınlanmış altı romanı var. Siyah Nefes, Mavi Dağ, Kızıl Ölüm ve Aşkın Gölgesi, Medusa’nın Pusulası ve Uykusuzlar.
Aşkın Gölgesi adlı romanı, 8 Ortadoğu ülkesinde Arapça yayına hazırlanıyor.
Ayrıca Yitik Ülke Yayınları’nın 90′lar Kitabında Megastar Tarkan ile ilgili bir yazısıyla yer aldı.
Kırmızı Kedi Yayınevi’nin yılbaşı seçkisi olan Kar İzleri Örttü kitabına, Hesaplaşma adlı bir öyküsüyle katıldı.

Tabii yukarıda yazılanlar onun kim olduğunu anlatmaya yetmiyor. Peter Sellers’ın Parti adlı filminde, bir sahnede geçen replik kendisini çok etkilemiş. We don’t think who we are,we know who we are (Kim olduğumuzu düşünmeyiz, biliriz.) Kendisi henüz tam olarak kim olduğunu bilmiyor ama arıyor. Bu arayış serüvenine sizler de ortak olun istiyor. Sanatın her dalına aşık, doğaya, doğanın kendi içindeki müthiş dengesine hayran birisi işte. Dünya tozdur, öyleyse üfle gitsin mi, yoksa dünya gerçektir öyleyse hiç bitmesin mi çelişkisinde tarafını bulmaya çalışan biri belki de.

Bugüne kadar yazdıklarını hep yakın çevresiyle paylaşmış ama artık bu çemberi genişletmenin vaktinin geldiğine inanıyor. Eğer sizler de bu serüvende kendisine eşlik ederseniz, çok mutlu olacak.

Yazara ulaşabileceğiniz linkler

Kitaplar

Yazarın yayınevimiz tarafından Türkçeye çevrilmiş kitapları